Blog č.1

Blog č.1

Tak ještě jednou vás vítám na svých prvních oficiálních stránkách a věřím, že se vám líbí tak jako mě…:-)
Nevim jestli ze mě bude někdy spisovatel, ale pokusím se zde přibližovat nejen svůj život, ale také vše co se kolem nás děje, co nás zajímá a hlavně čemu rozumím:) snad toho bude aspoň trošku:-)
Předem bych chtěl poděkovat Ondřeji Dvořákovi, který mě k tomuto dokopal, i když vlastně nevím jaký měl důvod:-)
Takže začnem posledním ligovým kolem, které mě překvapilo tím, že se vlastně vůbec nic nestalo… Výsledky nebyly tak nějak překvapivé a nečekané. Za nás jsem samozřejmě rád, že jsme porazili nebezpečný a nepříjemný tým Teplic a to jsme po předchozích prohrách nebyli v moc dobrém rozpoložení a situaci. Ale teď máme vše ve svých rukou a do té evropy se chceme dostat.
Gratuliji ještě Spartě k mistrovskému titulu, letos absolutně zaslouženě, ale nechtěl bych zapomenout ani na Plzeň, která udělala parádní výsledek v pohárech a vlastně odehrála o spoustu těžkých zapasu víc než Sparta a kdo ví jak by to bylo, kdyby měla čas jen na ligu jako Sparta. Ale tyto dva týmy se utkají ve finále poháru a já doufám, že to bude taková třšinka na dortu této sezóny na kterou se osobně moc těším. A věřím, že bude plný stadion a finále poháru bude mít náležitou atmosféru…
Co se týká boje o záchranu bude to ještě zajímavé a nehodlám tipovat na koho zbyde ten černý petr a ani ho nikomu nepřeji. Každopádně všichni ví, že jsem fanouškem bohemky a i když ma těžký los není záchrana nemožná.
Dnes už končím, snad můj komentář vezmete jako uvodní a příště se polepšim…
Hezký den J.R